2014-10-15 | Konkurs "eSzkoła jest fajna!"

Projekt "eSzkoła - Moja Wielkopolska" nieuchronnie zbliża się ku końcowi. Mamy jednak dla Was jeszcze jedną niespodziankę! eSzkoła to nie tylko realizowane przez uczniów projekty, nauka, osiąganie wyznaczonych celów czy spektakularne efekty, które zachwycały wszystkich. eSzkoła to również świetna zabawa, co wielokrotnie powtarzaliście. Teraz to pokażcie! :) Zainspirowani poniższym filmem, który swoją premierę miał 24 września 2014 r. podczas ostatniej Gali Finałowej, ogłaszamy konkurs "eSzkoła jest fajna!" :)

Do kogo kierowany jest konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy brali udział w projekcie „eSzkoła - Moja Wielkopolska” w 1, 2 lub 3 edycji.

Co należy zrobić?

Należy wysłać drogą elektroniczną na adres: monika.blaszczak@ofek.pl:
a) jedno zdjęcie swojego autorstwa, nawiązujące do hasła konkursu „eSzkoła jest fajna!” wraz z krótkim komentarzem (do 120 znaków)
lub
b) 1-minutowy film swojego autorstwa, nawiązujący do hasła konkursu „eSzkoła jest fajna!”.

Fotografia lub film powinny ukazywać pracę przy projekcie i dobrą zabawę.

W tytule maila Uczestnik konkursu musi wpisać „eSzkoła jest fajna!”. W treści maila należy zaznaczyć jakiego projektu dotyczy zdjęcie/film. Zgłaszaną pracę należy wysłać z e-maila projektowego.

Wymagania dotyczące zdjęcia/filmu:

a) fotografie zapisane w formacie JPG / filmy zapisane w formacie AVI, WMV lub MP4.
b) nazwa pliku powinna składać się z imienia i nazwiska autora (Uczestnika konkursu), według podanego wzoru: „imię.nazwisko”, np. „Jan.Kowalski”.

Co można wygrać?

3 x konsola do gier SONY PlayStation 3 Zestaw (konsola + kontroler ruchu + kamera + gra).

Do kiedy można wysłać zgłoszenie do konkursu?

Do 24 października 2014 roku.

Dokumenty do pobrania

Koniecznie zapoznajcie się z poniższymi dokumentami! Konsole PlayStation czekają! :)

- Regulamin konkursu "eSzkoła jest fajna!"

- Zgoda na udział w konkursie osoby niepełnoletniej