KONKURS

Pamiętacie nasz poprzedni konkurs fotograficzny? Przesłaliście nam wówczas kilkadziesiąt białych i mroźnych zdjęć. Teraz czekamy na gorące i smakowite fotografie. Kto ma ochotę na słuchawki Sony niech łapie za aparat i... sztućce.

Konkurs "Przepis na lato" rusza od 1 sierpnia. Waszym zadaniem będzie sfotografowanie potrawy, która kojarzy Wam się z latem i właśnie podczas wakacji najchętniej się nią zajadacie.

Na co zwrócimy uwagę przy wyborze zwycięzców? Przede wszystkim na kreatywne spojrzenie na zadany temat oraz na opis pochodzenia składników, które wykorzystaliście do przyrządzenia potrawy. Na pewno Wasz region słynie z uprawy różnych warzyw czy owoców, albo pochodzą z niego znane smakołyki i produkty. Pokażcie nam czereśnie z Międzychodu, pomidory z Kotlina i jajecznicę na maśle z Gostynia! :)

DO WYGRANIA

3 zestawy białych słuchawek SONY MDR-ZX600!

Dla kogo jest konkurs?

W konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy brali udział w projekcie „eSzkoła - Moja Wielkopolska” w 1 lub 2 edycji.

Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?

1. Polubić eSzkołę na Facebooku (www.facebook.com/eszkolawielkopolska).
  2. Wysłać mailem jedno zdjęcie swojego autorstwa nawiązujące do hasła konkursu „Przepis na lato” wraz z krótkim komentarzem (do 120 znaków). Fotografia powinna nawiązywać do tematyki kulinarnej.
    Maile wysyłamy na adres: monika.blaszczak@ofek.pl,
    W tytule wiadomości wpisujemy: "Przepis na lato".

Wymagania technczne zdjęcia:

• fotografie zapisane w formacie JPG,
  • plik o minimalnej rozdzielczości 3658 x 2736 (min. 250 dpi),
  • nazwa pliku powinna składać się z imienia i nazwiska autora (Uczestnika konkursu), według podanego wzoru: "imię.nazwisko", np. "Jan.Kowalski".

Zdjęcia wysyłamy z e-maila projektowego!

DOKUMENTY DO POBRANIA

Koniecznie zapoznajcie się z poniższymi dokumentami. W przypadku osób niepełnoletnich konieczna jest zgoda rodzica/opiekuna na udział w konkursie.

Życzymy powodzenia! :)