Konkurs na "Szkice szybowców"

Przeprowadziliśmy w naszej szkole konkurs na szkice szybowców. Z najlepszych prac zrobiliśmy gazetkę i pokazaliśmy całej szkole. Po prawej stronie widać pracę przedszkolaków, które zostały zrobione podczas naszej wizyty w jednym z leszczyńskich przedszkoli.

Przeprowadzanie ankiet w szkołach

Pod koniec kwietnia i na początku maja przeprowadziliśmy ankiety w różnych szkołach naszego regionu.

Uczniowie wykazali duże zainteresowanie i chętnie przystąpili do pracy. Ankiety wykazały,że szybownictwo wśród młodzieży jest znane w Lesznie, oraz że wikszość widziała szybowiec z bliska. Ankietowani bywali na lotnisku w Lesznie, ale mało kto z nich  ma wśród swoich bliskich osobę,która interesuje się szybowcami.

"Piknik szybowcowy" organizowany przez Miasto Leszno jest dość znany wsród ankietowanych- bardziej przez młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych. Duża liczba osób chciałaby zobaczyć Leszno z  lotu ptaka.

Wyniki ankiet

W dniach 27 kwietnia do 25 maja przeprowadziliśmy ankiety w różnych szkołach  podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Uczniowie wykazali bardzo duże zainteresowanie szybowcami i chętnie brali udział w naszej ankiecie. Wyniki przedstawione są w postaci wykresów.

Małgorzata Grabska, Aktualizacja: 22-06-2012 10:11:12