Radio- kto z nas, choć raz nie korzystał z tego cudu techniki?

Nas tak bardzo on zainteresował, że postanowiliśmy się z nim bliżej zapoznać, a co nam z tego wyszło? Zobaczcie sami!

Agnieszka Grzelak, Aktualizacja: 12-06-2013 10:47:58

Na fali, czyli wszystko o radiu

Jest to projekt dotyczący radia, jego konstrukcji, budowy, teorii działania, a także samej radiofonii.

O projekcie

Projekt powstał z inicjatywy uczniów III Liceum im. Cypriana Kamila Norwida w Koninie uczęszczających do klasy politechnicznej. Łączy on w sobie dziedziny nauk ścisłych, a w szczególności skupia się na tematach związanych z fizyką oraz techniką XX w.

O regionie

nasz regionKonin to miasto leżące we wschodniej części Wielkopolski, nad rzeką Wartą. Na jego granicy przebiega autostrada A2, zapewniająca łatwą komunikację z Poznaniem i Warszawą. Oprócz tych, niewątpliwie ważnych zalet, Konin jest miejscem, gdzie szanuje się lokalną historię, nie zapominając przy tym o przyszłości. Tu dbanie o zabytki idzie w parze z inwestycjami.
Projekt „eSzkoła – Moja Wielkopolska” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
projekt www Gammanet | cms WebKameleon