Aktualizacja: 05-03-2012 09:47:22

Określenie obszaru problemowego

Jest to pierwszy krok do zainicjowania projektu. Polega na podjęciu decyzji jakiej dziedziny życia czy nauki projekt będzie dotyczył.
22.03.2012
30.03.2012
Nasz projekt będzie dotyczył krwi - jej znaczenia biologicznego i medycznego. Skupimy się także na zachęcaniu młodzieży do oddawania krwi.

Uzasadnienie wyboru tematu

Pytania pomocnicze: co zainspirowało uczniów do realizacji danego projektu; dlaczego będzie dotyczył danej tematyki; co jest w nim interesującego? Co powinna przynieść realizacja projektu?
01.04.2012
12.04.2012
Inspiracją do realizacji tego projektu była akcja poboru krwi dla chorego kolegi oraz informacje w mediach dotyczące zapotrzebowania na krew. Zależy nam na tym, by zrobić coś dobrego dla innych, pomóc potrzebującym i mieć satysfakcję z udzielonej pomocy. Poza tym krew i jej znaczenie biologiczne są bardzo obszernym i ciekawym tematem. Realizacja projektu powinna pogłębić naszą wiedzę w danym temacie i uświadomić nam, naszym rodzinom oraz naszym rówieśnikom jak wielkie znaczenie ma oddawanie krwi.

O regionie

Dodanie zdjęcia regionu wraz z opisem (zakładka PROMO Regionu).
11.04.2012
13.04.2012
Gmina Swarzędz leży w centralnej części województwa wielkopolskiego. Cała gmina zajmuje powierzchnię 101,9 km2 (miasto 8,2 km2, tereny wiejskie 93,8 km2). W granicach gminy leżą Jezioro Swarzędzkie, przez które przepływa Cybina, Jezioro Uzarzewskie oraz inne zbiorniki wodne. Gmina wchodzi w skład powiatu poznańskiego, a sąsiadując bezpośrednio z Poznaniem, jest istotnym składnikiem jego aglomeracji.
Projekt „eSzkoła – Moja Wielkopolska” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
projekt www Gammanet | cms WebKameleon