Aktualizacja: 05-03-2012 09:47:22

Uzasadnienie wyboru tematu

Pytania pomocnicze: co zainspirowało uczniów do realizacji danego projektu; dlaczego będzie dotyczył danej tematyki; co jest w nim interesującego? Co powinna przynieść realizacja projektu?
30.03.2012
Nasz projekt będzie dotyczył tradycji piwowarstwa w Wielkopolsce oraz procesu produkcji piwa i spożywania alkoholu. Naszą grupę stanowią uczniowie liceum, a więc młodzi ludzie wchodzący w dorosłe życie. Przez realizację naszego projektu będziemy się starali przekazać nie tylko wiedzę dotyczącą procesów chemicznych czy biologicznych związanych z tematem, ale także uwrażliwić innych na problem nadmiernego spożycia alkoholu przez młodzież.

O regionie

Dodanie zdjęcia regionu wraz z opisem (zakładka PROMO Regionu).
06.04.2012
20.04.2012
Swarzędz to przepiękne, położone nad Jeziorem Swarzędzkim miasto liczące ponad 30 tysięcy mieszkańców. W 2012 r. mija 374 lata odkąd Swarzędz posiada prawa miejskie. Jest to miejsce niezwykłe, bardzo prężnie rozwijające się, o bogatej historii. Niegdyś znane w całej Polsce z produkcji mebli. W Swarzędzu jest wiele miejsc, które należy zobaczyć. Poza malowniczą Doliną Cybiny, każdy powinien odwiedzić Kościół pw. św. Marcina z 1638 czy Ratusz z XIX w.. Swarzędz to wspaniałe miasto z sympatycznymi mieszkańcami. Zapraszamy :)
Projekt „eSzkoła – Moja Wielkopolska” współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
projekt www Gammanet | cms WebKameleon