• 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Steward chapie, wuchta wiary sapie, TEJ!

Jesteśmy grupą 12 poznańskich pyr, które zainspirowane szkolną wycieczką na Stadion Miejski w Poznaniu, postanowiły przybliżyć mieszkańcom Wielkopolski ideę stewardingu stadionowego. Celem naszego projektu jest ukazanie, pomimo wielu słów krytyki, potrzeby stewardingu stadionowego. Tytuł naszego projektu nawiązuje do braku szacunku wobec pracy stewarda. Pracując nad projektem staramy się udowodnić szerszej społeczności, iż „steward” jest kimś, kto gwarantuje bezpieczeństwo na stadionie podczas meczu piłki nożnej. Co więcej, zajmujemy się szeroko pojętym bezpieczeństwem ukazanym w świetle nauk matematycznych i przyrodniczych w powiązaniu z innymi obszarami wiedzy i dziedzin nauki. Naszym przewodnim hasłem jest: „Stewardzi – co by było, gdyby ich nie było, TEJ!”

Drukuj artykuł
Aktualizacja: 24-06-2013 19:11:46

O regionie

nasz regionAntoninek to spokojne osiedle mieszkaniowe w Poznaniu. Teren ten obfituje w lasy i łąki. W okolicach rozległych, zielonych lasów biegnie rzeka Cybina. Zaletą Antonika jest położenie z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie szybki i łatwy dojazd do punktów rozrywki i rekreacji.

W niecałe 10 minut rowerem możemy dotrzeć do Nowego Zoo lub nad Jezioro Maltańskie. Komunikację autobusową zapewniają linie dzienne 57 i 66 oraz nocne 233 i 245, co daje nam bardzo szybki i prosty dojazd do najważniejszych punktów w centrum Poznania.

Słowem, cisza, spokój i bezpieczeństwo to największe atuty Antoninka. Jesteśmy dumni, że szkoła, w której się uczymy, Gimnazjum nr 22, położone jest w tak pięknej i nietypowej dla miasta okolicy.
Drukuj artykuł
Aktualizacja: 24-06-2013 19:13:05

O projekcie

"Projekt "eSzkoła - Moja Wielkopolska" realizowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego w partnerstwie
z Uniwersytetem im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i Ogólnopolską Fundacją Edukacji Komputerowej.

Głównym celem projektu jest wdrożenie do roku 2014 w 105 szkołach programów rozwojowych w zakresie stosowania
w kształceniu metody projektów i nauczania problemowego, wspomaganych internetową platformą edukacyjną." (/www.eszkola-wielkopolska.pl/o-projekcie/)

W ramach projektu "eSzkoła - Moja Wielkopolska" mamy możliwość realizowania naszego własnego projektu - "Steward chapie, wuchta wiary sapie, TEJ" w świetle nauk matematycznych i ścisłych. Staramy się szczegółowo poznać ten jakże nowy, nieznany i fascynujący, ale i ciężki, zawód stewarda stadionowego.
Drukuj artykuł
Aktualizacja: 24-06-2013 19:15:30

Polub nas na facebooku